pátek 12. července 2019

Přírodní tuhý šampón s kondicionérem Ylang Ylang Navia


Slovenská značka Navia patří mezi mé oblíbené. Každý produkt, který vyzkouším, mě jen utvrzuje v tom, že jejich produkty opravdu fungují, a zároveň nezatěžuji své tělo zbytečnou chemií.

Tuhý šampon s kondicionérem Ylang Ylang mě na první pohled zarazil svou žlutou barvou (barvu způsobuje kurkuma) a výraznou vůní. Abych pravdu řekla, šampon za mě voní až příliš výrazně a trošku jsem se bála, že takhle budou cítit i vlasy po umytí. Naštěstí je po umytí vůně pryč.

Tahle vlastnost tuhých šamponů - totiž že vlasy po nich vůbec nevoní nebo jen trošku, bude asi pro mnoho z vás těžko ke skousnutí. Ale vlasy přece nemusí nijak vonět, nebo ano? Hlavně, že jsou čisté. Po uschnutí (své vlasy nechávám přirozeně uschnout na vzduchu) jsou hebké, lesklé a dobře se rozčesávají. Neelektrizují, alespoň v létě ne. Za mě tedy opět výborný produkt, i když příště si raději vyberu jinou, méně výraznou vůni. Například Vzácné dřevo nebo šampon proti padání vlasů.

Tuhé šampony a mýdla jsou pro mě také skvělou volbou při cestování, hlavně při létání. Zaberou jen málo místa a nemusíte počítat každý mililitr tekutin.


Ve složení šamponu najdete kromě výše zmiňované kurkumy a esenciálního oleje ylang ylang tenzidy z kokosového oleje (přírodní pěnidla), heřmánek, bambucké máslo, esenciální citronový olej, pantenol... Tento tuhý šampon vlasy skvěle umyje a díky obsaženému bambuckému máslu je i pokožku hlavy vyživí (sbohem, lupy).

Šampon je zabalený v papírové krabičce a za to jsem moc ráda. Žádné zbytečné plastové obaly.

Tuhé šampony Navia patří mezi mé nejoblíbenější. Vyzkoušela jsem už několik druhů a opravdu mým jemným a rovným vlasům vyhovují. Máte s nimi taky zkušenost? A jaké jiné tuhé šampony jste vyzkoušeli?

Tento příspěvek vznikl ve spolupráci s NuSpring.cz, děkuji za sponzorování mého blogu.

1 komentář:

  1. Já vyzkoušela od Navia šampon Vzácné dřevo a mile mě překvapil. Používám ho když cestuji a jsem moc spokojená. Určitě pořídím další :)

    OdpovědětVymazat