pondělí 6. dubna 2020

Korektor NUI 04 Ari


Dokonalý přírodní korektor jsem hledala dlouho, předlouho. Žádný nesplňoval všechna má kritéria. Buď špatně kryl, nedal se pořádně rozmazat nebo mi neseděl jeho odstín. Ale jak to tak vypadá, konečně jsem ten svůj našla u veganské berlínské značky NUI.


Korektor NUI je zabalený v roztomilém balení se zrcátkem. Jeho struktura je krásně krémová, takže oční okolí (nebo jinou část obličeje, na kterou ho použijete) příjemně hydratuje. Na pleti se hezky vstřebá a perfektně zakryje moje věčné kruhy pod očima. Dá se také dobře vrstvit. Pokud máte mastnější pleť, asi bych korektor pro jistotu doporučovala lehce přepudrovat, aby se pod očima nespíjel do jemných vrásek, ale u mé suché pleti jsem tohle ani po celodenním nošení nezaznamenala.


Já mám odstín 04 Ari, který je naprosto totožný s odstínem mé pleti (A to jsem ho vybírala jen podle těchto swatches, které mi poslali z Blueberry Hill. Odstíny 01 až 04 jsou spíše světlejší, od 05 už se výrazněji ztmavují.) Odstín Ari má neutrální podtón a je vhodný pro světlou až středně opálenou pleť.


Ve složení korektoru najdete velkou část bio surovin. Obsahuje ricinový a jojobový olej, vitamín E a extrakt z rozmarýnu. Korektor je spíše bez vůně.

Tento korektor vám moc doporučuji, pokud jako já stále hledáte ten svůj. Věřím, že pak budete sdílet moje nadšení.

Tento příspěvek vznikl ve spolupráci s internetovým obchůdkem Blueberry Hill, děkuji za podporu mého blogu!

Žádné komentáře:

Okomentovat