úterý 13. září 2016

Wishlist podzim/zima 2016/17


Přišel podzim a já se těším, až schovám všechny letní šaty hluboko do skříně a vytáhnu kabáty, polobotky, šály a svetry.

Stejně jako na jaře jsem si sepsala wishlist. Pomáhá mi ujasnit si, co můj šatník potřebuje.
Mimochodem, vzpomínáte na ten jarní? Koupila jsem si z něj jen vlastně jen ty kožené sandály a mám obavy, že můj podzimno-zimní wishlist česká osud velice podobný a já si z něj koupím jen tak jednu až dvě věci. Ale nedá se nic dělat, budu prostě nosit svůj dosavadní šatník až do roztrhání.

1. Toužím po nové kabelce. Černé, kožené, s popruhem přes rameno a abych do ní strčila A4 a hromadu dalších věcí, které každý den potřebuji.
2. Nikdy jsem si nemyslela, že bych veřejně chtěla nosit tenisky. Inu, karta se obrací a já jsem si vysnila tyhle překrásné modré od Vagabondu, které už se nejspíš ani nevyrábí- Kdybyste je někde náhodou ještě zahlédli ve velikost 39, dejte mi vědět. Jinak budu muset shánět jiné.
3. a 4. Letošní zimu potřebuji nový zimní a podzimní kabát. Ty dva, které vlastním, už opravdu nevypadají moc k světu. Jeden je celý sežmolkovaný a druhý zase vybledlý a tak se budu dívat po nových. Nevíte, kde sehnat kvalitní kabát, který bude teplý a zároveň se nebude žmolkovat? Preferovala bych aspoň z části vlněný (tohle už ale zní trochu nesplnitelně).
5. Brýle. Potřebuju nové brýle. Už asi rok a pořád si je nejsem schopná vybrat. To bude ještě běh na dlouhou trať.
6. Aby tu pořád nebylo šedivo, černo a modro, sháním také jednoduchou meruňkovou košili, která nesmí být z viskózy, ani z polyesteru a ani průsvitná (byebye retězce).
7. A nakonec věc, kterou potřebuji ze všeho nejvíce. Hnědé kožené a bytelné kotníčkové boty. Ty moje současné mají už asi pět let, dvakrát jsem je nechala podrazit a už se mi pomalu rozpadají před očima. Ovšem vydržely se mnou dlouho a teď hledám podobně trvanlivou náhradu.

Zvykám si na život bez nakupování. Naposled mi ujela ručka u dvou šedých šatů. Jedny mi padly do oka v H&M a jelikož byly z organické bavlny, řekla jsem si, že jim dám šanci. Začaly se párat už po prvním praní... Ty druhé naštěstí drží a mám z nich velkou radost. Jednou vám je ukážu.

Žádné komentáře:

Okomentovat