středa 26. září 2018

Měsíčkový pleťový krém WeledaPoslední půlrok na svou pleť používám víceméně jen mandlový olej a na noc občas Havlíkův zázrak. Pleť lehce navlhčím, nanesu na ni malé množství přípravku a nechám minutku vsáknout. Na léto mi tyhle dva přípravky úplně vyhovovaly.
Nicméně necelý měsíc zpátky se mi na mé suché pleti začala objevovat přesušená červená místa, loupala se mi kůže na obličeji a ještě se začaly objevovat pupínky. Zlý sen, se kterým si neporadil žádný olej. Zároveň stále jím spoustu čerstvého ovoce a zeleniny, piju litry vody a bylinkových čajů, takže si nemyslím, že bych trpěla dehydratací. Přikládám to na vrub hormonálním změnám v těhotenství.

Loni se mi podobná suchá místa objevovala v těch největších mrazech a jediné, co na ně pomohlo, byl SkinFood od Weledy. Přírodní a dost hutný krém, který však obsahoval i vodu - a to je podle mě klíč k úspěchu na všechna suchá místa. Krém, který obsahuje vodu, mnohem lépe promastí vysušenou kůži a ta má lepší podmínky pro regeneraci.

Protože se mi za necelé dva týdny narodí miminko, sáhla jsem tentokrát po měsíčkovém pleťovém krému, který můžu používat já i moje maličké.
Za ty dva týdny, co krém na svou pleť každé ráno a večer nanáším, vidím veliký rozdíl v její hebkosti, je krásně hydratovaná, příjemná na dotek a suchá místa jsou téměř pryč. Časem se zase vrátím ke svým milým olejům, ale prozatím ještě nějakou dobu nedám z ruky měsíčkový krém pro děti.

Měsíčkový krém nádherně lehounce voní, je hezky roztíratelný (tahle krémová konzistence mi u olejů někdy prostě začne chybět) a do pleti se vpíjí po několika sekundách. Protože je opravdu hutný a výživný, není to potřeba nijak moc.
Krém obsahuje výtažek z měsíčku, mandlový olej, včelí vosk a lanolín - samé příjemné přírodní složky. Naopak neobsahuje syntetické konzervanty, umělé parfémy ani složky na bázi ropy.

Žádné komentáře:

Okomentovat